Skip Navigation Links

Kullanım Koşulları ve Gizlilik

KAYSU Dayanıklı Tüketim Malları ve Soğutma San. Tic. Ltd. Şti. site ziyaretçilerinin kişisel bilgilerinin gizliliğine saygı gösterir. Sitede gezinirken iletişime geçmek, danışmak veya teklif almak amacıyla bilerek ve isteyerek verdiğiniz kişisel bilgiler dışında bilgilerinizi toplamaz.

Sizden alınan kişisel bilgiler de sizinle irtibata geçmek, görüş ve önerilerinize yanıt vermek ve teklif iletmek amacıyla kullanılacaktır. KAYSU Dayanıklı Tüketim Malları ve Soğutma San. Tic. Ltd. Şti. hiçbir şekilde bu bilgileri üçüncü şahıs ve firmalar ile paylaşmayacağını kabul ve taahhüt eder.

KAYSU Dayanıklı Tüketim Malları ve Soğutma San. Tic. Ltd. Şti. şu anda ziyaret ettiğiniz web sitesi ile ayrıca istatistiksel olarak site ziyaretlerini, toplam ziyaret sayısını, sitenin her bir sayfasını ziyaret edenlerin sayısını, ziyaretçilerin Internet servis sağlayıcılarının alan adlarını ve sitede geçirilen toplam süreleri takip eder. Bu süreçte hiçbir kişisel bilgi kullanılmamaktadır.

kleo.com.tr sitesi üzerinden dışarı bağlantılar mevcuttur. Dışarı bağlantılar yeni sayfada açılacaktır. Bu bağlantıların ulaştığı sayfalarda yer alan içerikten KAYSU Dayanıklı Tüketim Malları ve Soğutma San. Tic. Ltd. Şti. sorumlu değildir.